Açık Olan Odunlukların Kapatılması

25.01.2018 21:00

Sayın Üyelerimiz,

Şu ana kadar evlerinin iç donanımlarını yaptırıp, yapı kullanma izin belgeleri ile tapularını alan 86 üyemiz bulunmaktadır.

Kooperatifimizde ikamet eden  üyelerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır. 

Son genel kurulda, evlerinin odunlukları açık olan ve bu durumdan dolayı  birçok tehlikeyi barındıran bu odunlukların en kısa sürede  üyelerimiz tarafından yaptırılması hususunda karar alınmıştır. 18 Haziran 2017 tarihli genel kurul tutanaklarının 7 e maddesinde konu ile ilgili detaylar bulunmaktadır.

Odunlukları açık olan üyelerimize bu konu ile ilgili posta yoluyla, yazılı ve resimler içeren bilgiler gönderilmesine rağmen halen açık olan odunluklar bulunmaktadır.

Bu haliyle odunluklara su dolmakta ve sinek üremesine zemin hazırlamaktadır. Ayrıca küçük çocuklar için düşme ve yaralanma ile sonuçlanabilecek  tehlikeli bir durumdadır.

Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için en kısa sürede odunluklarınızı kapattırmanızı önemle rica ederiz. Konu ile ilgili destek ve bilgi almak için kooperatif ofisini arayabilirsiniz.

Odunlukların ilgili üyelerimiz tarafından yaptırılmaması halinde, kooperatif olarak tek tip olarak belirlediğimiz şekilde odunluklarınız kapattırılacak ve yapılan harcamalar üyenin hesabına borç olarak işlenip tahsili yoluna gidilecektir.  

Sosyal Medya